Меню
Україна м. Запоріжжя вул. Фонвізіна 8

Вишивка на махрових халатах як елемент брендування для готелів

Готелів багато, цей напрямок бізнесу вважається одним із найбільш конкурентних. Тому кожен власник думає: чим би ще залучити гостей, як зробити так, щоб людям хотілося знову і знову повертатися саме до цього готелю, щоб вони рекомендували своїм друзям. Просто хорошого обслуговування, зручних приємних номерів вже недостатньо, адже конкуренти здатні запропонувати те саме. Відмінна ідея виділитися - це створення особистого бренду, для якого буде потрібно нанесення логотипу не тільки на уніформу, а й на приладдя, яке пропонує гостям. Наприклад, хороша ідея – вишивка на махрових халатах як елемент брендування готелів та готелів.

Чому саме махрові халати і навіщо потрібна вишивка

Халат - це домашній одяг, який у кожної людини асоціюється з затишком, спокоєм, комфортним проведенням часу. У готелях люди живуть або на відпочинку, якщо йдеться про курортні міста, або, навпаки, у відрядженні. Але відпочинок мається на увазі активний — море чи лижі, гірські походи чи просто огляд міських пам'яток, а відрядження означають інтенсивну роботу. В обох випадках хочеться розслабитись після важкого дня. Халат допоможе зробити це, а вишивка «працює» так:

    Персоналізація - з'являється впевненість, що ця річ дійсно належить конкретному готелю, що вона використовується лише тут, власники відповідають за якість та чистоту.

    Додатковий асоціативний «гачок» — комфорт і зручність людина мимоволі починає пов'язувати не лише з халатом, а й із закладом, де одержав цей одяг.

    Вишивка з логотипом робить будь-яку річ соліднішою та привабливішою, такий виріб підвищуватиме статус самого закладу.

    Є й вигода для власників: не секрет, що люди бувають усілякі, заселяються не тільки чесні. Логотип зменшує ризик крадіжок майна, що належить готелю.


Найкраще наносити машинну вишивку - це сучасний спосіб, який повністю зберігає кольорову гаму логотипу, не псується від прання та хімічного чищення, довгий час залишається у незмінному вигляді. Використання брендування на халатах у готелях та готелях – простий спосіб підвищити статус свого закладу та виділитися на тлі конкурентів, відповідно, залучаючи додаткових клієнтів.