Меню
Україна м. Запоріжжя вул. Фонвізіна 8

ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА

Постільна білизна для готелів купити оптом від виробника.

Текстиль відіграє важливу роль при залученні людей до готелю, готелю, санаторію або табору. Саме він є гарантією комфорту, показує високий готельний статус і змушує клієнтів повертатися сюди й у майбутньому. Постільна білизна, як і халати, рушники і навіть тапочки оптом повинні відповідати всім вимогам, що визначають їхню якість та зручність в експлуатації.

Варто вибирати той готельний текстиль, який не тільки має високі естетичні показники, але й відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до частих гігієнічних обробок. Вся продукція інтернет-магазину «ТМ АРТАЛЕКС» повною мірою володіє важливими вище перерахованими факторами. Представлена ​​у нас постільна білизна для готелів також чудово підійде для лікарень та таборів, а також різних пансіонатів та будинків відпочинку.


Переваги пропонованої нами продукції:


    білі кольори;

    гіпоалергенність та екологічність;

    зносостійкість;

    можливість багаторазового прання при високих температурах;

    оптимальний ступінь усадки;

    збереження презентабельного вигляду протягом тривалого часу;

    демократичні ціни


Вибір постільної білизни для готелів


Кожен господар розуміє, наскільки важливим є якісний текстиль і тому підходить до його вибору вкрай відповідально. Купуючи постільну білизну оптом, починати завжди варто з вибору тканини. Для виготовлення нашої продукції використовують виключно натуральні бавовняні тканини. Вони відрізняються від інших тим, що дуже приємні до тіла, не електризуються та не ковзають. Зараз ми докладно розглянемо плюси та мінуси пропонованих нами тканин.


Бязь – натуральний матеріал, який відрізняється низькою вартістю. Білизна з цього матеріалу чудово підходить для людей будь-якого віку, оскільки дозволяє шкірі вільно дихати, добре зберігає тепло, не викликає алергічних реакцій. Ще однією очевидною перевагою постільної білизни з бязі для готелів, що вкрай важливо, є його зносостійкість. Комплекти білизни, які пропонують наш магазин, збережуть усі свої властивості та зовнішній вигляд при дуже великій кількості прань.

Як і у всіх речей, дана матерія має недоліки. Вона дещо шорстка і не терпить спільних прань із синтетичними матеріалами. Незважаючи на це, її переваги, а саме довговічність, невибагливість та доступна ціна забезпечують її популярність при виборі постільної білизни для спортивних баз, лазневих комплексів та саун.

Поплін - дуже популярна тканина, що відрізняється натуральністю та екологічністю. Крім того, постільна білизна з поплін для готелів має високу міцність і здатність вбирати вологу. Воно досить зносостійке при пранні та стійке до розтягування. Безперечним плюсом є те, що така білизна майже не помається і дуже легко гладиться. Ціна на постільну білизну з попліну вища, ніж на бязеві комплекти. Однак при виборі попліна варто бути особливо уважним, так як усіма перерахованими плюсами має тільки поплін високої якості.

Сатин - натуральна тканина, що відрізняється красою, м'якістю та міцністю. Постільна білизна з цього матеріалу завжди виглядає дуже дорого та благородно. Воно не меніться, тому ліжко протягом кількох днів виглядатиме охайно та свіжо. Ця тканина відрізняється гладкістю та блиском, чим і привертає увагу. Вибирають цю недешеву постільну білизну в основному готелі та готелі високого рівня.

Наступним важливим пунктом при виборі постільної білизни оптом є його щільність, яка не повинна перевищувати 150 г. Це має велике значення, оскільки від ваги готового виробу безпосередньо залежить вартість прання. Варто враховувати і зовнішній вигляд тканини. Нитки мають бути розташовані рівномірно. Перекошені нитки – ознака низької якості. На поверхні категорично не допустимі вузлики, що є явним дефектом плетіння. Товщина нитки має бути скрізь однаковою.

Незалежно від обраного матеріалу, купити постільну білизну оптом у нас – значить придбати високоякісну продукцію за найнижчою ціною. За допомогою нашої продукції стає можливим наголосити на своєму високому статусі та престижі, створити для своїх гостей затишну атмосферу.

Де придбати якісну білизну для готелів

Якщо ви займаєтеся оформленням свого готелю і потребуєте нового текстилю, то пропонуємо вам звернутися до нашої компанії АРТАЛЕКС. Готельний текстиль від виробника – це найкраще, що ви зможете знайти зараз. На всю продукцію ми пропонуємо доступні ціни, які залежать від цінової категорії тканини, розміру та щільності виробів.

У нас також вигідно купувати білу постільну білизну оптом, а також махрові вироби, такі як халати та рушники, які завжди в наявності у великому асортименті. Ми довгий час займаємось виробництвом готельного текстилю, слідуємо модним тенденціям і завжди намагаємось догодити нашим клієнтам.