Меню
Україна м. Запоріжжя вул. Фонвізіна 8

Що таке машинна комп'ютерна вишивка

Автоматизація одного з найдавніших видів рукоділля дозволила значно економити час, трудовитрати, досягти більшої продуктивності. Удосконалені комп'ютерні верстати здатні відтворювати найскладніші малюнки на тканинах та інших матеріалах у будь-якій кількості та в ідеальному виконанні практично без участі людини. Машинні технології вміють також відтворювати безліч технік ручної вишивки, у тому числі: Рішельє, тамбур або хрестиком.

Етапи створення комп'ютерної вишивки

Сучасна майстерність вишивання полягає скоріше у навичках застосування спеціального програмного забезпечення, ніж в умінні тримати нитку з голкою. Основні принципи:

    Для того, щоб обладнання спромоглося створити художній шедевр на полотні, необхідно розробити дизайн. Їм може бути завантажена у програму відома картина, фотографія, логотип чи напис. Унікальні дизайни можна створювати самостійно у спеціальних комп'ютерних сервісах.

    Якщо художня ідея готова, її потрібно оцифрувати: перевести малюнок у зрозумілу для процесора схематичну форму. Машинна комп'ютерна вишивка - копія макета, закладеного в робочий файл рядка. Верстат з філігранною точністю копіює його, рухаючи та повертаючи голчасті головки, які наносять стібки.

    Відповідно до розрахунку схеми перед роботою важливо підготувати необхідну кількість витратних матеріалів: ниток потрібних кольорів, інших елементів декору, стабілізатора та полотна.

На відміну від звичайних побутових верстатів, комп'ютерні можуть працювати зі швидкістю принтерів: здійснювати до 1200 рухів на хвилину, тому малюнок з'являється буквально на очах. Можливість нанесення великої кількості стібків завдовжки від 1 мм. дозволяє деталізувати складні елементи, відтворювати різні художні та оптичні ефекти.

Залежно від кількості голчастих головок одночасно можна вишивати один або кілька екземплярів виробів. Завдяки практично повній автоматизації та високій швидкості процесу в короткий термін легко створюються оптові партії вишивки.

Де застосовується комп'ютерна вишивка

Сфери, де найбільш затребуване виробництво машинної вишивки:

    Бізнес: фірмові логотипи для одягу, брендування аксесуарів — все це служить просуванню послуг та товарів, привертаючи увагу потенційних клієнтів.

    Медицина, освіта, промисловість та інші галузі, співробітники яких мають уніформу з нашивками.

    Військові та силові відомства, для представників яких обов'язковий спецодяг чи форма з шевронами.

    Театри та кінокомпанії, яким потрібні реквізит, костюми та інші види декору.

Комп'ютерна вишивка надзвичайно ефектна, практична, не вимагає великих фінансових витрат і копіткої праці, може проводитися в короткий термін на будь-яких видах основи, включаючи товстий текстиль та різні неткані матеріали. Завдяки цьому вона встигла здобути величезну популярність. Їй можна прикрашати постільну білизну, рушники, одяг, головні убори, улюблені аксесуари. Оформлені подібним чином футболки, костюми, аксесуари подарувати, використовувати такий декор у домашньому інтер'єрі.

Замовити машинну вишивку

Наша компанія пропонує комп'ютерну вишивку різного виду на будь-яких швейних виробах, оформлення шевронів та нашивок на високотехнологічному обладнанні. До послуг клієнтів:

    зручна форма замовлення, доступна цілодобово;

    помірна вартість продукції;

    оперативне виготовлення та доставка.


Фізичним особам та організаціям надається вся необхідна фінансова документація про оплату.