Меню
Україна м. Запоріжжя вул. Фонвізіна 8

Особливості вишивки на уніформі

Уніформа створює імідж співробітників компанії та організації загалом. Це важлива частина загального корпоративного напряму роботи, що допомагає зробити зовнішній вигляд людей не тільки презентабельним, а й одразу ж викликаючим потрібні асоціації з брендом, який вони представляють. Вишивка допомагає ще більше унікалізувати зовнішній вигляд спецодягу, підкреслити належність не лише конкретної компанії, а й її відділу, специфічного напряму роботи.

У чому особливості вишивки на уніформі

Уніформа – це не просто звичайний одяг, тому що його, як правило, носять ті люди, чия професійна діяльність пов'язана з певними умовами роботи. Серед нюансів можуть бути такі, як ризик постійного забруднення і необхідність регулярного прання, особливі умови з попаданням речовин, що погано відстираються на тканину. Можуть виникати й інші специфічні ситуації, які потребують особливого ставлення до виробів. У зв'язку з цим вишивка по уніформі відрізняється такими нюансами:

    Бажано робити щільну машинну вишивку, яка відрізнятиметься особливою міцністю та витримуватиме ті ж умови прання та інших способів взаємодії, як і решта уніформи. Машинний спосіб допомагає створити більш міцне нанесення, не побоюючись, що воно постраждає в ході шкарпетки або гігієнічних заходів.

    Сучасні методи нанесення візерунків дозволяють зробити малюнок будь-якої складності. Це можуть бути не тільки логотипи в спрощеному варіанті або вензелі, але й повнокольорові зображення, які завжди будуть чудово виглядати і привертати увагу, легко запам'ятовуватися.

    Додаткові можливості включають нанесення світловідбивних нашивок, а також іншої специфічної методики, яка допоможе зробити вишивку не тільки прикрасою, але допоможе позначити приналежність до певної бригади, відділу, підкреслити відзнаки за допомогою уніформи.

Головна специфіка нанесення будь-якої вишивки на спецодяг - це функціональність, а також поєднання практичності із зручністю використання, естетичністю та комфортом для власника.