Меню
Україна м. Запоріжжя вул. Фонвізіна 8

Індивідуальний дизайн шевронів

Створення різних елементів фірмових, військових нашивок, а також геральдичних знаків та вимпелів давно стало одним із популярних видів машинної вишивки. Завдяки сучасним технологіям можна відтворювати будь-яку кількість символіки за типовими або індивідуальними ескізами.

Особливості розробки дизайнів

Комп'ютерна вишивка відрізняється від ручної не лише автоматизацією процесу. Нанесення малюнка у ній відбувається під контролем процесорів за цифровими схемами, які завантажуються у файл рядки. Голководії виконують функції принтерів, друкуючи елементи зображення нитками. За кілька хвилин вони створюють на полотні однотонні та багатобарвні написи, візерунки, ілюстрації різного ступеня складності, гладкі та об'ємні орнаменти.

Індивідуальний дизайн шевронів може розроблятися вручну або у спеціальній програмі-конструкторі. Подібного роду символіка затребувана в різних громадських організаціях, може використовуватися як сувенірна або подарункова продукція, служити для самовираження. Основними елементами малюнка стають зазвичай символи державної влади, герби, фірмові позначення, корпоративні девізи.

При розробці унікальних ескізів шевронів, призначених для індивідуального використання, немає необхідності суворо дотримуватися будь-яких регламентів. Нашивки можна виконувати стилізованими під військові значки: прямокутної, круглої форми, у вигляді щитів, ромбів або багатокутників.

Дизайн шевронів розробляється у спеціальній програмі, де всі його елементи оцифровуються. При необхідності малюнок можна змінювати скільки завгодно: вносити нові деталі, збільшувати або зменшувати їх розмір, коригувати палітру кольорів. Готова схема завантажується у робочий файл рядки.

Матеріали для виробництва

Як основу для нашивок використовують щільні зносостійкі полотна. Це може бути флізелін фетр, штучна шкіра, оксамит, замша, тонка гума. Малюнок вишивається тонкими нитками зі штучного шовку, поліестеру або віскози. Для виділення елементів застосовують також металізовані нитки різних кольорів. Машинні технології дозволяють відтворювати найдрібніші деталі зображень та написи будь-якої складності.

Проста строчка і гладь - найпопулярніші техніки вишивки при створенні шевронів. З їх допомогою можна наносити гербові знаки, написи та будь-які малюнки. Поверхня малюнка виходить ідеально рівною, стійкою до пошкоджень.

Нашивки з готовими зображеннями вирізають із полотна по контуру. Робити це можна вручну або спеціальним лазерним приладом. Останній спосіб практичніший, оскільки запає волокна, запобігає появі ділянок, що махнуть, по краях.

На одязі шеврони закріплюють двома способами:

    за допомогою термоплівки, її наносять на зворотний бік полотна, при дії гарячої праски матеріал розплавляється та приклеює нашивку до тканини;

    пришивають гладким швом: використовують нитки в тон основи або контрастного кольору, такі шеврони набагато міцніше, не відриваються при носінні і після прання.

Замовити пошиття шевронів

У нас працює команда дизайнерів, які допомагають втілити у реальність будь-які творчі ідеї, адаптувати для вишивки малюнки будь-якої складності, у тому числі фотографічні портрети. Кожен крок у розробці ескізів ми погодимо з клієнтами, представляємо на їх схвалення пробні зразки.

Для вишивки ми використовуємо високотехнологічне сучасне обладнання, пропонуємо помірні ціни та зручну систему оплати.