Про нас

Про нас

За роки роботи компанія «АРТАЛЕКС» зарекомендувала себе як надійний постачальник якісного текстилю для готелей. У нашій компанії ви зможете замовити оптом махрові рушники і халати, комплекти для сауни, килимки, постільну білизну та інші супутні вироби для підприємств індустрії гостинності.
     

Компанія «АРТАЛЕКС» була заснована в 1995 році як оптова фірма з продажу текстильних товарів. Метою нашої роботи всі ці роки є виробництво, постачання і продаж в Україні високоякісних текстильних товарів. Компанія має багаторічний досвід і репутацію надійного партнера, якість продукції відповідає високим стандартам, домовленості з партнерами виконуються точно в термін, фахівці компанії завжди готові до діалогу з замовником і відкриті для нових контактів.

Покращені характеристики махрових халатів і рушників для готелів
Махрові халати і рушники для готелів поєднують в собі чудовий зовнішній вигляд і підвищену зносостійкість, яка досягається за допомогою особливої ??технології обробки пряжі і готових виробів. При виробництві виробів даної групи використовується як однониточна, так і кручена пряжа, що забезпечить високу міцність і довгий термін служби готових виробів.


Махрові халати і рушники прекрасно вбирають вологу, зберігають первозданний зовнішній вигляд навіть після великої кількості прань, при цьому вони максимально прості в догляді.


Індивідуальне замовлення текстильної продукції з логотипом замовника
У вас є можливість не тільки придбати готові махрові вироби з асортименту компанії, але і замовити комп'ютерну вишивку вашого логотипу. Машинна вишивка дарує якісний і доступний шанс представити імідж організації на солідному рівні. Неможливе стало можливим, завдяки сучасним технологіям комп'ютерної вишивки.


 Компанія приймає замовлення як для готелей, так і для спортивних центрів, санаторіїв, салонів краси, ресторанів і рекламних агентств.


Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів - за асортиментом і кількістю виробів, їх розміру, щільності, кольору і способу нанесення логотипу.


Співпраця з компанією «АРТАЛЕКС» - це гарантія високої якості виробів і клієнтського сервісу, ціни від виробника і оперативність поставок.


Висока якість, прийнятна ціна і найкоротші терміни виконання замовлення це те, що Торговий Дім АРТАЛЕКС пропонує сьогодні своїм майбутнім і постійним клієнтам!
      

За час нашої 20-річної роботи на ринку текстильних виробів особливу популярність у наших клієнтів придбали махрові рушники з логотипом замовника, виконані комп'ютерної машинною вишивкою. Однак цим наш асортимент не обмежується. Ми також проводимо халати, махрові простирадла, серветки, рушники, банні набори та інші текстильні вироби з фірмовою символікою замовника.


Спектр нашої продукції постійно розвивається, йдучи назустріч новітнім потребам великих рекламодавців, компаній і організацій, зацікавлених у створенні абсолютно нового виду - бізнес подарунків!


Махрові вироби з логотипом Вашої компанії, стануть цінним призом споживачеві в рекламній акції, престижним подарунком співробітникові або клієнту, при цьому залишаючись довговічним фірмовим сувеніром.
  

Ми індивідуально підходимо до всіх проектів і прагнемо що б наші пропозиції завжди залишалося кращим за співвідношенням ціни і якості виробу.